نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه کیک شربتى

هیچ چیزی مثل کیکی پر شهد و خوشمزه، کنار چای در بعد از ظهر یک روز تعطیل نمیچسبد. کیک شربتی هم از آن نوع کیک هاست. مثل کیک باقلواست اما کمی ساده تر. بنابراین اگر وقت زیادی ندارید و هوس چنین میان وعده خوشمزه ای به سرتان زده وقت را از دست ندهید. یک کیک شربتی خوشمزه تهیه کنید و در کنار عزیزانتان از آن لذت ببرید.

مواد لازم:
زعفران 1 قاشق چایخوری
هل 1/4 قاشق چایخوری
گلاب 1/4 لیوان
شکر 1 لیوان
آب 1 لیوان
بکینگ پودر 2 قاشق چایخوری
هل 1/4 قاشق چایخوری
ماست‏ شی
روایات مختلف از نحوه شهادت امام محمد تقی (ع) جواد الائمه ع 

در تـاریـخ شهادت نهمین امام شیعه حضرت جوادالائمه علیه السلام روایات گوناکونی وارد شده است، چنانکه مسعودى، روز شهادت حضرت را در پنجم ذى الحجه سال 219 ه.ق می داند،اما طبق مشهورترین روایات، عروج ملکوتی ایشان در آخر ماه ذى القعده سال 220 هجرى قمری بوده است، و در آن هنگام از سن شریفش تنها 25 سال و چند ماه گذشته بود.
نحوه شهادت امام محمد تقی (ع):
کیفیت شهادت امام جواد علیه السلام به اختلاف نقل
چرا در قرآن عادل از اسماء الله نیست؟!
شاید برای کسانی که آشنایی زیادی با قرآن ندارند عجیب به نظر بیاد که حتا در یک آیه از قرآن کریم وصف عادل برای خداوند بکار برده نشده است.وصف عادل برای خدا و در ارتباط با انسان و نتیجه اعمال تنها می تونه کف اتتظار برخورد خداوند رو با گنهکاران ستمکار توجیه کنه اما نجات بندگان عاصی توبه کار از عذاب و همچنین رستگاری و دادن پاداش حتا به پاک ترین و مقرب ترین بندگان جز با تمسک و توسل به اسماء جمال خداون مانند "رحیم ,ت
امام صادق (علیه‎السلام)
26. لِلصَّائِم فَرحَتانِ: فَرحَةٌ عِندَ إفطارِه و فَرحَةٌ عِندَ لِقاءِ رَبِّه
 براى روزه‎دار دو سرور و شادی است:1- هنگام افطار2- هنگام لقاء پروردگار (وقت مردن و در قیامت)
وسائل الشیعه، ج 7، ص 290 ح‏6
امام صادق (علیه‎السلام)
27. مَن أفطَر یَومَاً مِن شَهرِ رَمضان خَرَجَ رَوحُ الإیمانِ مِنه
هر کس یک روز ماه رمضان را (بدون عذر)، بخورد؛ روح ایمان از او جدا مى‏شود.
من لایحضره الفقیه، ج 2، ص 73، ح 9
امام صادق (علیه السلام)
28. اَم
خب از همین امشب شروع میکنم!
شادى امروزم ساعت ٦:٣٠ تا ٧ در خونمونو زد. 
براى اومدنشون یه عالمه کار انجام داده بودم؛ کارهاى در توانم!
هندونه ها رو با پوست مکعب مستطیل کردم! 
بعضیاشونو با طالبى گردالى گردالى کردم و توى کاسه ها چیدم
خونه رو گردگیرى کردم ، فرش کج شده بود درستش کردم ، چندتا سرامیک کثیف بودن دستمال کشیدم، دسشویى رو شستم، وسایل علیرضا رو جمع کردم، به به تمیزى مطلق!
ظرفهایى که برام آورده بودن رو پر چیپس خونگى و زیتون و کرن برى و خرما و پ
دیشب خیلى خسته و له بودم و صاف رفتم خوابیدم و الان مینویسم مشق دیشبمو!
گفته بودم دوستى ندارم دیگه!
دیروز صبح بیدار شدم کارامو کردم ؛ از شب قبلش قرار شده بود برم خونه ى یکى از دوستام که به مدت یه ماهى ایرانه فقط و بعد برمیگرده فرنگ.
لباس مباس پوشیدم و مثل همیشه ى زندگیم توى ست کردن مشکل داشتم چون هزارتا چیز رو باهم میخوام: راحتى لباس، رنگ دلخواهم که بعد باید ست هم بشه، و مشکل بزرگتر اضافه کردن مانتو و شال و کیفش و کفشه که اینا هم باید هم راحت باشن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها